KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613168
nr 1461 3168
Gunnar Spendrup
(1900-1985), Sverige
Oljemålning, "Efter regnet". Signerad Spendrup. Olja på pannå, 12x17 cm, yttermått inklusive ram: 23x28 cm
Gunnar Spendrup, svensk målare född 1900, död 1985 .
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:50:38
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)